Yaytek Kalite

Kalite


Yaytek, Gerçekleştirdiği faaliyetler ile kurmuş olduğu Kalite Yönetim Sistemini etkin olarak aşağıdaki esaslara uygun gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır;
Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak, uygun, zamanında ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak, kaliteli ve verimli üretimin temel unsuru olan personelimizin yetkinlik ve kabiliyetlerini planlı eğitimler ile en üst düzeyde tutarak personel memnuniyetini sağlamak.
Üst yönetimin katkıları ve tüm çalışanlarımızın da katılımıyla, Kalite Yönetim Sistemimizin şartlarına uymak ve sistemin etkinliğini sürekli geliştirmek.

Yaytek, müşterileri ile el sıkışarak belirlenen tüm sözleşme maddelerine uygun, kalitede tutarlı ürün ve hizmet sunmayı taahhüt eder.

Firmamız siparişini almış olduğu parçanın, imalattan önce bilgisayar ortamında, yük, yorulma, sapma ve daha ileri analizlerini yaparak yay karakteristiğini, bu ilişkiye göre yay özelliğini ve doğru malzemeyi tespit edebilmektedir. İmalattan sonra nihai ürün kontrolleri ve talep edildiği takdirde yorulma testleri, firmamız bünyesinde yapılabilmektedir. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda ürünlerin yüzey temizliği, yüzey kaplama ve özel paket-lemeler yapılmaktadır.

Yaytek, ISO 9001:2015 - ISO 14001:2015 - ISO 10002:2018 - ISO 45001:2018 kalite yönetim belgesine sahiptir.