Kaliteyi İşler, Kaliteyi Sunar...

Güvenilir, Tekrarlanabilir Performans...

Profesyonel Tasarım Gücü...

Mükemmelliğe Adanmış Ürünler...


                                           

Basma Yaylar

Basma Yaylar

En çok bilinen helisel baskı yayı; sabit, değişken sargı çapına ve adıma sahip yuvarlak telden sarılmış, silindirik formlu yaydır.
Devamı
Çekme Yaylar

Çekme Yaylar

Helisel çekme yayları, helisel basma yaylarına benzerler ancak basmaya değil çekmeye çalışırlar.
Devamı
Tel Form Yaylar

Tel Form Yaylar

Helisel Kurma yayları; basma ve çekme yaylarının aksine burulma gerilimiyle yüklenebilir. Sarımların uçları teğet olarak uzatılmıştır.
Devamı
Kurma Yaylar

Kurma Yaylar

0,6 mm’den 12 mm’ye kadar yuvarlak ve profil kesitler şeklinde çok çeşitli ürünler yapılabilmektedir. Genellikle özel kullanım amaçlıdır.
Devamı
Kare Tel Yaylar

Kare Tel Yaylar

Otomotiv sektörü başta olmak üzere, farklı sektörlerde kullanılan, kare kesitli telden, basma yay, kurma yay ve çeşitli segmanlardır.
Devamı

Yaytek, 1978 yılında Konya'da başlamış olduğu yay imalatına 2010 senesinde yepyeni bir yüz ve anlayışla devam etmektedir. Sektöründeki teknolojik gelişmelerin izinde, kaliteyi ve dürüstlüğü ilke edinmiş bir firma olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

36 yılı aşan deneyimi ile Yaytek, üretmiş olduğu her bir yayda uzmanlığını, kalitesini artırmış ve hedefini büyütmüştür.

Yaytek 1000 m² kapalı alanda, egitimli teknik kadrosu ve dünyada kalitesi ispatlanmış makine parkıyla metali sanata dönüştürmekte, her bir müşterinin talebine terzi işi, özel çözümler sunmaktadır.
 

Devamı

Yüksek Tasarım Deneyimi


İnovasyonun günümüz ekonomisinde giderek artan ve hızla gelişmekte olan Türk sanayisinin birçok yapısal sorunundaki çözümünde büyük önemi vardır.
Tamamen yeni bir ürün geliştirmeye eşlik eden veya mevcut ürün ve sistemleri geliştirme konusunda olsun, YAYTEK doğru bir seçim olarak, 40 yıllık tecrübemiz, en son teknoloji donanım ve yazılımla en başından itibaren güçlü araştırma ve geliştirme ekipleri ile desteklenir.
Her zaman ideal müşteri faydaları; ana odak gruplu olup , ürün özellikleri optimizasyonu ve üretim süreci teknik bileşenleri , parçalar için gelişiminin ilk dönemlerinden kabul edilir. Yılların verdiği deneyimimiz sayesinde hızlı sonuçlar elde edip, numune ve prototip sağlayabiliriz.