Yaytek İnovasyon

İnovasyon


    İnovasyonun günümüz ekonomisinde giderek artan ve hızla gelişmekte olan Türk sanayisinin birçok yapısal sorunundaki çözümünde büyük önemi vardır.

    Tamamen yeni bir ürün geliştirmeye eşlik eden veya mevcut ürün ve sistemleri geliştirme konusunda olsun, YAYTEK doğru bir seçim olarak, 40 yıllık tecrübemiz, en son teknoloji donanım ve yazılımla en başından itibaren güçlü araştırma ve geliştirme ekipleri ile desteklenir. Her zaman ideal müşteri faydaları; ana odak gruplu olup , ürün özellikleri optimizasyonu ve üretim süreci teknik bileşenleri , parçalar için gelişiminin ilk dönemlerinden kabul edilir. Yılların verdiği deneyimimiz sayesinde hızlı sonuçlar elde edip, numune ve prototip sağlayabiliriz.

Ar-Ge


    Mevcut ürün ve sistemlere teknik destek vermek için, ya da yepyeni bir ürün geliştirmek için olsun YAYTEK üst seviye mühendislik hizmeti ve gelişmiş laboratuar desteği vermektedir. Optimum müşteri odaklı ürün teknik özellikleri ve üretim yöntemleri için başından itibaren her zaman araştırma geliştirme ekibimiz en iyi sonucu elde etmek için çalışmaktadır.

    Yaytek olarak ar-ge hizmetimizin başarılı çalışmaları ve faydalı sonuçları mevcuttur. TASARIMDAN bitmiş ürüne kadar YAYTEK geliştirme süreçleri bir bütün aralığında projeden geçer.

    Uzmanlarımız tasarımı bitmiş ürün üzerine ünlü malzeme ve metalürji tesisleri ile birlikte çalışır. HAMMEDDE; test, ölçüm ve gerekli analizler laboratuarda gerçekleştirilen uygulamalardan sonra kalite belgesiyle temin edilir. Daha sonra seri üretim sırasında en iyi teknolojik imkanlar kullanılarak süreç işletilir.